سالن زیبایی نینوک

اینجانب پریسا جوادی، مدرس کمپانی هارمونی با نه سال سابقه کار فوق حرفه ای، مدیر سالن کاشت ناخن نینوک نیل به عنوان بزرگترین مرکز کاشت ناخن در کرج در سال 1389 کار خودم را با هدف ارائه خدمات فوق حرفه ای برای مشتریان و کارآفرینی برای هنرجویان شروع کردم. برای ارائه خدمات فوق حرفه ای ، خودم می بایست حرفه ای تر میشدم ، از این رو برای این مهم ، تلاش های زیادی کردم تا کیفیت فوق حرفه ای به مشتریان و هنرجویان ارایه بدم.

بهترین مرکز کاشت ناخن در کرج -نینوک نیل
بهترین مرکز کاشت ناخن در کرج-نینوک نیل

در حال حاضر سالن کاشت ناخن پریسا جوادی برای تعداد زیادی از هنرجویان کارآفرینی کرده که بیشتر آنها دارای شغل و فعالیت در سالن خودشان هستند که این موضوع خوشحال کننده و باعث افتخار بوده و تعدادی از آنها هم جزو طراحان و ناخن کاران حرفه ای در سالن ما مشغول به کار هستند.

مشتری مداری و حفظ کیفیت عالی خدمات تخصصی کاشت ناخن و استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت جزو اولویت های سالن کاشت ناخن ” نینوک نیل ” می باشد.

طراحان حرفه ای ناخن در سالن کاشت ناخن ” نینوک ” هر نوع کاشت ناخن که در دنیا وجود دارد را با استفاده از بهترین متد روز دنیا به مشتریان عزیز ارایه میدهند سالن کاشت ناخن نینوک دارای مجوز از اتحادیه های مرتبط آرایشی ، فنی حرفه ای و دارای مدارک بین المللی معتبر می باشد آموزش گام به گام تمامی کاشت ها زیر نظر مربی به صورت کاملا خصوصی با ارایه مدرک بین الملی انجام میگیرد خدمات ما شامل هر نوع کاشت ناخن و خدمات مربوط به ناخن که در دنیا وجود دارد شامل پودر ژل، کاشت دیپینگ ، کاشت ژل ، کاشت پلی ژل ، کاشت فرمر ، کاشت های روسی ، کاشت اج ، کاشت سی کرو ، کاشت لمینیت ، کاشت بیبی بومر ، کاشت پودر با تیپ ، کاشت 3D،کاشت ناخن بدون سوهان کشی و لیکویید در کوتاه ترین زمان، لاک ژل حرارتی(تغییر رنگ با دمای بدن) لاک ژل گل رز( با ایجاد عطر گل رز به مدت چهل روز) فرنچ های دائم زیر مواد فرنچ های ورق طلا / دیزاین با سنگ فرنچهای دائم شبرنگ زیر مواد / طراحی مینیاتوری با قلم و رنگ اکرولیک لاک ژل دائم با ماندگاری بیش از 30 روز ،کاور ناخن ، ترمیم ناخن ، مانیکور ، پدیکور پا شامل کف سابی و پینه برداری، ماساژ و اسکراب و کوکتل درمانی و پارافین تراپی ، spa و … می باشد . امکان ایجاد طراحی دائم دارای مواد کراتینه جهت بالا بردن مقاومت ناخن به ویژه برای کسانی که دارای ناخن های آسیب دیده در اثر کاشت ناخن می باشند.