ژلیش ناخن را چگونه پاک کنیم؟

چگونگی خشک کردن لاک ژلیش بر روی ناخن – نینوک نیل
چگونگی خشک کردن لاک ژلیش بر روی ناخن
فروردین ۱۹, ۱۳۹۹
آیا پاک کردن لاک ژلیش ناخن در خانه امکان پذیر است؟ – نینوک نیل
آیا پاک کردن لاک ژلیش ناخن در خانه امکان پذیر است؟
فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

ژلیش ناخن نسبت به لاک معمولی دوام بیشتری دارد و چون در بلند مدت قابل استفاده است برای خانم هایی که می خواهند بر روی ناخن خود مرتبا لاک و یا طراحی داشته باشند بسیار مناسب است.

این نکته را هم باید بدانید که ژلیش کردن ناخن هیچ ربطی به کاشت ناخن ندارد و با آن بسیار متفاوت است.

در این پست می خواهیم روش پاک کردن این نوع لاک را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

ژلیش ناخن را چگونه پاک کنیم؟ – نینوک نیل

روش پاک کردن ژلیشِ ناخن

همانطور که فیکس کردن ژلیش ناخن با دیگر لاک ها فرق می کند و نیاز به دستگاه UV یا لامپ LED دارد و در خانه نمی توانید آن را به آسانی انجام دهید، پاک کردن ژلیش ناخن هم روش خاصی دارد که مرحله به مرحله به آن خواهیم پرداخت.

لاک ناخن ژلیش براق تر از لاک معمولی است و چون با اشعه ی UV بر روی ناخن خشک می شود به راحتی و با استفاده از استون های معمولی یا لاک پاک کن قادر نخواهید بود که آن را از روی  ناخن پاک کنید.

معمولا دوام ژلیش بر روی ناخن به برند و جنس لاکی که از آن استفاده می کنید متغییر است و بین 10 – 20 روز دوام خواهد داشت.

همانطور که برای زدن این لاک به یک آرایشگر ماهر و سالن خوب و معتبر مراجعه می کنید برای پاک کردن آن هم بهتر است به همان سالن یا آرایشگاه بروید تا مطمئن باشید که به صورت اصولی لاک را از روی ناخن شما پاک خواهند کرد بدون اینکه آسیبی به سطح ناخن وارد شود.

معمولا در سالن ها آرایشگران گلوله های بزرگی از پنبه را به استون صد درصد آغشته کرده و آنها را یکی یکی بر روی ناخن قرار می دهند و روی آنها را با فویل آلومینیوم به مدت 15 – 20 دقیقه می پوشانند تا حاصل کار مطلوب باشد و لاک به راحتی از روی ناخن پاک شود.

بعد از گذشت این مدت معمولا ژلیش از روی سطح ناخن حذف خواهد شد.

بعد از آن باید دستان خود را شسته و بر روی ناخن از تقویت کننده و یا حدالاقل از کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا ناخن هایتان خشک نشود.

ژلیش ناخن را چگونه پاک کنیم؟ – نینوک نیل

فرق بین ژلیش کردن ناخن و کاشت ناخن چیست؟

ژلیش ناخن با کاشت ناخن بسیار متفاوت است.

همانطور که قبلا هم گفتیم، در ژلیش ناخن از موادی ژل مانند، بر روی ناخن های طبیعی استفاده می کنند تا ناخن ها را براق و زیبا نشان دهند و برای خشک کردن آن هم از دستگاه های مخصوص مثل دستگاه uv کمک می گیرند.

اما در کاشت ناخن، موادی از پودرهای فشرده شده مخصوص و یا موادی از جنس پلاستیک بر روی ناخن قرار می گیرند تا معمولا آن ها را بلندتر و زیباتر نشان دهند.

کاشت ناخن در مدل های مختلف انجام می شود که با انجام آن ناخن دارای ضخامت بیشتری هم خواهد شد و ظاهر ناخن شما را آراسته تر و جذابتر نشان خواهد داد و نیاز به دستگاه خاصی نیز برای انجام آن نخواهد بود.

پس انتخاب هر کدام از این روش ها و زیبا سازی ها با توجه به مطالبی که گفتیم و شرایطی که شما دارید بر عهده ی خود شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *