مزایا و معایب دیگر زدن لاک ژلیش بر روی ناخن

مزایا و معایب لاک ژلیش ناخن نسبت به لاک های دیگر چیست؟ – نینوک نیل
مزایا و معایب لاک ژلیش ناخن نسبت به لاک های دیگر چیست؟
فروردین ۱۹, ۱۳۹۹
نکاتی که بهتر است در مورد ژلیش کردن ناخن بدانید – نینوک نیل
نکاتی که بهتر است در مورد ژلیش کردن ناخن بدانید
فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

تا اینجا مطالب زیادی را در مورد زدن لاک ژلیش بر روی ناخن و برخی از معایب آن را نیز عنوان کردیم.

اما این لاک علاوه بر بعضی دیگر از معایبی که دارد و ان ها را هم برای شما بر خواهیم شمرد، نسبت به لاک های دیگر دارای مزایای زیادی نیز هست که به نظر می رسد زیبایی خیره کننده ی آن از همه محاسن، در اولویت بیشتری قرار می گیرد.

به هر حال بانوان جوانی که مخصوصا با توجه به شرایط روز و تنوعی که در لوازم آرایشی وجود دارد و رنگارنگی دنیای مد و به روز بودنشان، می توانند با مطالعه بیشتر در این مورد و گرد آورد اطلاعات مفید، انتخاب درستی در این زمینه برای خود داشته باشند و یا حتی آن ها را به دوستانشان نیز توصیه کنند.

برای بدست آوردن این اطلاعات مفید می توانید با ما همراه باشید.

مزایا و معایب دیگر زدن لاک ژلیش بر روی ناخن – نینوک نیل

معایب دیگری از زدن لاک ژلیش بر روی ناخن

از معایب دیگر زدن لاک ژلیش بر روی ناخن وقتگیر بودن آن برای زدن لاک است، چون برای این کار حتما باید به سالن های آرایشی مراجعه کنید.

ضمن اینکه این لاک برای افرادی که به طراحی تیپ و استایل های گوناگون روزانه عادت دارند گزینه ی مناسبی نیست چون ماندگاری آن بر روی ناخن آنها را خسته و دل زده خواهد کرد.

پیشنهاد می کنیم که اینگونه افراد از لاک های کلاسیک و یا معمولی استفاده کنند تا بتوانند با تناسب فصل و یا ست کردن با لباس لاک ناخن خود را نیز تغییر دهند.

معایب دیگر آن این است که نسبت به لاک های دیگر پر هزینه است چون باید با دستگاه های ویژه ای خشک شود شما قادر نخواهید بود در خانه از این روش استفاده کنید.

پس مجبورید چه برای زدن و چه برای پاک کردن و یا حتی ترمیم آن به سالن های آرایشی مراجعه کنید که خب صد البته مستلزم صرف وقت و هزینه های زیادی خواهد بود.

با همه ی ماندگاری، این لاک هم پس از مدتی کیفیت اولیه ی خود را از دست داده و هرچه دستان شما بیشتر درمعرض آلودگی های محیطی باشند، این زمان کوتاه تر خواهد شد و معمولا بعد از حداقل 10 روز ناخن های شما شفافیت خود را از دست داده و رنگ پریده تر به نظر خواهند آمد که در این صورت نیازمند تجدید لاک خواهید بود.

هزینه ی زیاد زدن لاک ژلیش بر روی ناخن هم سبب می شود تا افراد با تمام تمایلی که به این کار دارند از انجام آن صرف نظر کنند.

مزایا و معایب دیگر زدن لاک ژلیش بر روی ناخن – نینوک نیل

مزایای لاک ژلیش

زمان ماندگاری این لاک بالاست و با کمی دقت در نگهداری آن، تا چند هفته می توانید ناخن ها و دستانی جذاب و خیره کننده داشته باشید.

این لاک نیاز به رسیدگی خاصی ندارد و اگر جزو افرادی هستید که در هنگام شست و شو از دستکش استفاده نمی کنید و یا حوصله ی رسیدگی و یا بر اثر مشغله زیاد وقت مراقبت از دستان خود را ندارید؛ نسبت به لاک های دیگر آسیب کمتری دیده و کماکان حالت اولیه ی خود را حفظ خواهد کرد؛ البته تا مدت زمان معینی.

به هرحال در صورتی که از محصولات با کیفیت و استاندارد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت استفاده کنید و حتما انجام آن را به یک آرایشگر مجرب و ماهر بسپارید معمولا دچار عوارض بعدی آن نخواهید شد.

امیدواریم که کلیه مطالب گفته شده در مورد زدن لاک ژلیش بر روی ناخن برای استفاده شما مفید بوده باشد.

 

لوازم آرایش اورجینال بلاران-سایت بلاران
ثبت آگهی رایگان مشاغل-سایت تبلیغاتی نیازجو
لیست سایت تبلیغاتی رایگان-سایت تبلیغاتی نیازجو (1)
طراحی سایت اقساطی-سایت نیازجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.